Kodėl Rawdeko?

RawDeko – tai unikalūs sprendimai iš metalo Jūsų interjerui. Esame jauna, entuziastinga klaipėdiečių profesionalų komanda, siekianti sužavėti kuriančius savo interjerą ir ieškančius išskirtinumo. Kas sezoną kintančių „susirink pats” baldų ir masinės gamybos aksesuarų jūroje ilgaamžiai dekoro elementai iš metalo byloja apie šeimininkų užtikrintumą savo sprendimais ir ištikimybę savo skoniui.

Idėja veiklos pradžiai kilo iš asmeninės patirties. Neketinant leistis į kompromisus dėl gaminių kokybės, stilistikos ar estetinio vaizdo, teko priimti sprendimą savo idėjas materializuoti patiems. Taip nespaudžiami terminų nėrėme mokytis gamybinio lankstumo ir konstrukcinio detališkumo. Sunkiai, tačiau įdomiai dirbdami perpratom amato subtilybes, išsiugdėm profesinės drausmės ir užsidegėm judėti link kažko didesnio, tad nutarėme siūlyti klientams labiausiai pasiteisinusius savo gaminius. Visad stengiamės išgirsti kritiką bei gilintis į kliento poreikius, labai vertiname ir skatiname užsakovo dalyvavimą procese. Puikiai žinantiems, ko nori, idėją meistriškai įgyvendinsime, o tik aptakiai nutuokiantiems – patarsime, padėsime iškristalizuoti ir suformuluoti galutinę viziją.

Modernu. Subtilu. Savaip.

Į šiuos 3 žodžius geriausiai telpa mūsų produktų asortimento apibūdinimas. Plienas gaminyje kuria kartu retai pasitaikantį tvirtumo ir lengvumo įspūdi, o įsižiūrėjus iš arčiau pakeri savo grubia tekstūra. RawDeko interjero detalės iš metalo yra ir itin funkcionalios, ir išskirtinai dekoratyvios. Stengiamės, kad kiekvienas mūsų gaminys pašnibždomis trauktų dėmesį ir bet kokioje kompanijoje padėtų užmegzti pokalbį. Nuolat sekame japoniško minimalizmo, itališkos estetikos ir industrinio stiliaus tendencijas. Ribos tarp interjero stilių ima nykti, daug atpažįstamaisiais kažkurio stiliaus elementais laikytų detalių migruoja, tad pasirinkę mūsų gaminį savo gyvenamajai aplinkai suteiksite išskirtinumo ir sukursite unikalią savo namų istoriją. Daugeliui tampa aišku, kad svarbu ne mada ar stilius, o laikui nepavaldus skonis, kurį padėsime išgryninti ir interjero detalėmis perteikti kitiems. Mes norime dirbti tiems, kam rūpi, kaip gyventi. Jei tai Jūs, nedvejodami kreipkitės, maloniai laukiame.